Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 

PROGRAMY UŻYTKOWE

 

Accelometer
Niezbędny sterownik, gdy chcemy korzystać z czujnika ruchu w telefonie. Należy go zainstalować przy korzystaniu z takich aplikacji jak Lightsabre, Rotateme2.

Activity Monitorest 0.09

Program dla N95 o dość ciekawym możliwym zastosowaniu. Zlicz ilość zrobionych kroków, podlicza je w formie odległości, którą pokonaliśmy oraz spalonych kalorii..

AnsweringMachine v1.10

Dzięki tej aplikacji dodasz swojemu telefonowi funkcję automatycznej sekretarki. Przydatna aplikacja jeśli korzystasz z poczty głosowej operatora, a wolałbyś z różnych względów z innej :) Można ustawić swoje powitanie, czas po którym nagrana zostanie wiadomość oraz długość nagrania.

Best TaskMan v2.01

Bardzo dobry menadżer uruchomionych aplikacji. Pozwala zamykać aplikacje zawieszone, wyświetla ilość wolnej pamięci.. Warto go mieć.

Bitween MyLook v1.03

MyLook jest świetną aplikacją, która pozwoli Ci zmieniać co pewien czas tapetę telefonu. Program robi to automatycznie wybierając tapety spośród wcześniej zdefiniowanych przez użytkownika.

Contacts Transfer v3.02u

Program, dzięki któremu możemy kopiować całą listę kontaktów na inny telefon (lub backup'ować swój). Zapisuje także podział kontaktów na grupy. Możliwość zapisywania na karcie pamięci, wysyłania przez Irdę, Bluetooth.

CoolSMSPlus v1.1

Program, który pozwala na wysyłanie tzw. FlashSMS. Wysyłany przez nas sms otwiera się automatycznie na telefonie odbiorcy i jeśli odbiorca nie wybierze specjalnej opcji, nie zostanie on zapisany. Opłata od operatora pobierana jest jak za zwykły sms.

CuteKeys v1.00

Dzięki temu programowi znacząco przyspieszymy uruchamianie wybranej aplikacji. Umożliwia on utworzenie skrótów klawiaturowych do każdego programu lub akcji (np. wykonanie połączenia).

DevReq

Aplikacja, dzięki której można wygenerować pliki csr oraz key potrzebne do podpisywania aplikacji. Tworzy świetny duet razem z programem SignSis.

FlipSilent 1.05 FINAL

Podstawową funkcją programu jest włączanie wybranego profilu gdy telefon obrócony jest ekranem do dołu i powrót do profilu ogólnego gdy ustawimy ekran spowrotem do góry. Niby niewiele a jednak.
Gdy ważne spotkanie lub randkę zakłóci natarczywy dźwięk telefonicznego dzwonka wystarczy obrócić komórkę nie odwracając wzroku od naszego rozmówcy. Aplikacja wykorzystuje accelometer.

Freetones 1.11

Program, który zmienia nam dźwięk dzwonka co połączenie. Deklarujemy wcześniej jakie dzwonki mają być brane pod uwagę.

Google Search v1.0.15

Bardzo ciekawy program, który dodaje na pulpicie szybki dostęp do wyszukiwarki google..

Igor Dontsov Auto Hang Up v1.1.3

Program rozłączy rozmowę (czy to wychodzącą, czy przychodzącą, czy obie - do wyboru) po przekroczeniu pewnego (zdefiniowanego przez nas) czasu jej trwania.

InsFast

Program pomija różne komunikaty, które pojawiają się podczas instalacji różnych aplikacji. Znacząco przez to skraca proces instalacji.

Jbak TaskMan v0.98 PL (new)

Menadżer aplikacji podobny do Best TaskMan'a. Przez wielu uważany jednak za najlepszy ze względu na najmniejszą ilość zużywanej pamięci podczas pracy oraz dodatkowe funkcje (np. restartu telefonu).

Lightsabre 1.05
Nie ma screena, bo program wydaje dźwięk.. Dzwięk miecza świetlnego z Gwiezdnych Wojen. Podczas poruszania telefonem telefon generuje świst poruszającego się miecza.

LonelyCat Games X-Plore 1.22

Jeden z najlepszych menadżerów plików. Posiada wbudowaną przeglądarkę tekstu, zdjęć, możliwe ukrywanie plików, zmianę ich nazwy, kopiowanie, wysyłanie, rozpakowywanie archiwów rar, zip i jar, pakowanie plików do archiwum zip, przeglądanie dokumentów doc, wyświetla informacje o telefonie, przeglądanie procesów, edytor hex. Posiada także prosty odtwarzacz audio oraz video

Mobisophy PhonePilot v2.10

Program do obsługi połączeń. Nagrywanie połączeń przychodzących i wychodzących. Automatyczna sekretarka. Program udostępnia następujące czynności w przypadku połączeń przychodzących: akceptuj, zapisz na automatycznej sekretarce, wyślij sygnał zajętości, sygnał zajętości + sms, przekieruj połączenie na inny numer, wycisz dzwonek, nagraj połączenie.

Mobistudio MemoryUp 2.50

Ciekawy program służący do zwalniania pamięci RAM w telefonie.

MsgExport

Program do eksportowania wiadomości sms do pliku html. Segreguje je na dwa sposoby: według nadawcy lub według daty otrzymania.
Jeśli posiadamy kartę pamięci, wiadomości zapisywane są do katalogu E:\SMSLOG. Jeśli nie - do katalogu C:\DATA\SMSLOG\.

Nokia Energy Profiler

Aplikacja, która wyświetli nam zużycie baterii przez poszczególne aplikacje. Wykorzystana dobrze pozwoli ograniczyć zużycie baterii, a przez to wydłużyć czas działania telefonu. Działa tylko na telefonach z FP1 (N95, N82 itp)..

Nokmote beta 3

Chyba jako pierwszy serwis w Polsce publikujemy długo oczekiwaną aplikację Nokmote. Pozwala ona sterować praktycznie wszystkimi funkcjami telefonu (oraz grami) poprzez czujnik ruchu. Wszystko widać na powyższym filmie :) Wymaga zainstalowanego Accelometera.

NStarter v1.05

Program, dzięki któremu możemy tworzyć skróty klawiaturowe do uruchamiania wybranych przez nas aplikacji oraz do restartu telefonu.
Dziękuję
Andiemu za info o aplikacji :)

NTorch Lite 1.0

Program, dzięki któremu możliwe jest korzystanie z wbudowanej lampy błyskowej telefonu jako latarki.

Pen+C

Aplikacja, z której korzystać będą tylko użytkownicy Nokii N82 (choć niekoniecznie).. W N82 nie ma przycisku "pen" służącego do uruchamiania skrótów lub różnych programów (np Nokmote). Tutaj na pomoc przychodzi program Pen+C, który ten przycisk zastępuje :)

PowerBoot v1.0

Aplikacja przydatna wtedy, gdy chcemy, aby jakiś program uruchamiał się nam automatycznie wraz z uruchomieniem telefonu. Wystarczy zdefiniować jaki to ma być program i to wszystko. Po każdym włączeniu urządzenia program wybrany program zostanie uruchomiony.

Python v1.42

Biblioteki, często wymagane do uruchomienia niektórych aplikacji (np. SMSScheduler).

Psiloc IrRemote

 Pilot do telewizora. Długo oczekiwana aplikacja pod platformę v3.
Nie podpisuj pliku 1 oraz 2!. Crack należy podpisać.

Pypoziomica v3 OSTATECZNA WERSJA!

Kolejny program, który korzysta z wbudowanego czujnika ruchu najnowszych Nokii. Tym razem jest to.. poziomica. Działa idealnie. Niezbędna do sprawdzenia czy powierzchnia jest idealnie pozioma/pionowa ;)

RockNScroll beta2

Aplikacja podobna w działaniu do Nokmote, tylko (moim zdaniem) lepiej dopracowana. Jej działanie przedstawia powyższy filmik. Wymaga zainstalowanego Accelometera oraz podpisania.

RotateMe 1.5 beta1


Aplikacja do rotacji ekranu. Od wersji 2.0 odróżnia ją to, że nie posiada autorotacji.
Rotacja odbywa się po naciśnięciu skrótu klawiaturowego lub po włączeniu aplikacji (do wyboru w opcjach).
Wymaga podpisania!
Działa na WSZYSTKICH telefonach s60v3.

RotateMe2.1 beta2 OpenSigned!

Program do tworzenia trybu Landscape. Aplikacja przeznaczona TYLKO dla telefonów z czujnikiem ruchu (N95, N93, N82).
Aplikację można podpisać w serwisie OpenSigned.

Screenshot v3.03 PL

 Malutka aplikacja służąca do robienia zrzutów ekranu naszego telefonu. Czasem bardzo przydatne :)

ShakeSMS v1.01 beta

 Program służy do otworzenia odebranej wiadomości poprzez potrząśnięcie telefonem, a później przez taką samą czynność - powrót do 'pulpitu' oraz ponowne zablokowanie klawiatury.
Wymaga zainstalowanego accelometera.
Aplikację trzeba podpisać.

ShutUp! beta 1

 Aplikacja podobna do FlipSilent. Minusem jest to, że nie wyłącza ona dźwięku budzika (współpracuje tylko z połączeniami).  Plusem jest natomiast to, że posiada ona opcję rozłączania połączenia po zsunięciu slidera (nie ma innej takiej aplikacji :D )..

SignSis v1.03

 Aplikacja, dzięki której możliwe jest podpisywanie innych aplikacji z poziomu telefonu. Wystarczy plik cer, key oraz hasło. Nie potrzeba już włączać komputera :) Opis uzyskania plików cer i key jest tutaj.

Slide HangUp
 Malutka aplikacja, która działa w tle. Screena nie ma, gdyż aplikacja nie ma żadnego menu. Jej działanie opiera się jedynie na zakończeniu rozmowy po zsunięciu slidera i tylko na takie telefony jest przeznaczona.

SmartSettings v1.0.1 beta 3

 Bardzo dobry program. Tworzy skróty do aplikacji, które zdefiniujemy. Wszystko dokładniej widać na screenie :)
Trzeba podpisać.

SMSScheduler 1.0.5

Aplikacja do planowania wysyłania smsów o określonej porze, co jakiś czas, lub jak jeszcze chcecie Program jest na razie w fazie testów, ale spisuje się bardzo dobrze.

Symbian Guru AutoProfiles v2.00

Koniec z sytuacjami, gdy Twój telefon nieoczekiwanie dzwoni w sytuacjach, w których nie powinien. Program zmieni profil telefonu automatycznie za Ciebie. Bazuje on na wpisach w kalendarzu. Można określić dokładną datę i czas przełączenia na dany profil, ustawić czas dezaktywacji profilu.

SymbianOn MobileHelp v3.2

Dzięki temu programowi możemy w szybki i łatwy sposób zarządzać swoimi połączeniami, smsami i kontaktami. Można robić kopie zapasowe wiadomości, ukrywać je, szybko wyszukać wiadomości od jednej osoby...

Tektronic KeypadLock v1.00

Blokowanie klawiatury.  Możliwość ustawienia opóźnienia blokowania, oraz określenia, w których programach blokowanie nie będzie aktywne.

Ticker v1.00.01

Dość ciekawy program, który na pulpicie pokaże nam treść otrzymanego smsa, wybranego powiadomienia itd.. Wiele opcji konfiguracyjnych.

UpCode

Ostatnio coraz większą popularność zyskują kody (takie, jak na powyższym screenie), które ukrywają w sobie informacje określone przez ich kreatora. Można umieszczać je na stronach internetowych, a nawet na T-Shirtach. Własny kod można utworzyć TUTAJ.

VerySoft NiceAlarm v1.50

6 typów alarmów, rozszerzone możliwości konfiguracji alarmu, wspieranie alarmów z komunikatami tekstowymi, kod deaktywacji alarmu, ustawianie osobnych dźwięków dzwonka dla każdego alarmu.
Mnie osobiście bardzo się podoba. Moim zdaniem najlepszy budzik na tą wersję symbiana. Działa na n95.

VisualAlarm v1.00

Budzików na telefon jest wiele.. Ale ten jest inny. W wybranym przez nas czasie odtworzy wybrany film 3gp.

WebGate JSC ClipTone v1.10.44

WebGate jest programem, dzięki któremu możesz ustawić wyświetlanie wybranego filmu wtedy, gdy ktoś do Ciebie dzwoni. Możesz korzystać z 10 zabawnych filmików zintegrowanych z programem lub tworzyć swoje własne.

WWIGO v1.20 Beta

Telefon jako kamera internetowa? Nie ma problemu. Działa ze skype, yahoo, msn. Można wysyłać filmy na youtube. Wystarczy Ci telefon [S60v3] z aparatem i bluetoothem, bluetooth w komputerze i to wszystko.

Y-ALARMS

Jako, że na mojej e65 HandyAlarm nie działał (a wiem, że jest to problem spotykany również na innych telefonach), szukałem alternatywy dla niego. I oto znalazłem. DARMOWY program Y-Alarms, który ma dokładnie taką samą funkcjonalność.

Y-Browser v0.88 PL

Chyba wszyscy znają ten program. Jeden z lepszych menadżerów plików. Dostępny jest w 30 wersjach językowych, w tym także POLSKIEJ. Dzięki dodatkowym plug-in'om jego funkcjonalność można rozszerzyć o przeglądarkę plików txt, folderu mail, otwieranie plików zip...

Stronę wykonał Mich@ł.