Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

 

PROGRAMY MULTIMEDIALNE

 

ALON Software MP3 Dictaphone v2.80 (new)

Dyktafon, umożliwiający nagrywanie plików do formatu mp3, wav, amr. Nagrywanie rozmów telefonicznych. Odtwarzacz MP3, OGG, AAC/MP4/M4A, AMR, WAV oraz radia internetowego. Wspieranie playlist m3u.

AudioCube v1.1.21

AudioCube jest potężnym programem konwertującym pliki dźwiękowe do innych formatów. Obsługuje m. in. następujące formaty: wav, aac, mp3, amr, wma, aiff.

CoreCodec Player 1.2.0

Program jest powszechnie znany użytkownikom PocketPC z Windows Mobile na pokładzie - wcześniej występował pod nazwą TCPMP - gdzie zdobył sobie rzesze entuzjastów. Wersja na Symbiana posiada pełną funkcjonalność swoich starszych braci z systemów WM i Palm. Siła tego programu polega na tym, że w jednej aplikacji możemy otworzyć prawie każdy popularny plik multimedialny.

DivXPlayer 0.89

Firma DivX, Inc udostępniła bezpłatny odtwarzacz filmów w formacie DivX dla telefonów komórkowych opartych na Symbianie. DivXPlayer dostępny jest w wersjach dla S60 1,2 i 3 edycji oraz dla UIQ. Program oferuje podobne funkcje jak SmartMovie: m.in. widok pełnoekranowy, obsługę napisów, możliwość regulacji kontrastu i jasności, timer, możliwość przewijania filmu.

EmDev MMPlayer v1.01

MMplayer jest programem obsługującym ogromną ilość codeców, formatów i protokołów. Odtwarza DivX, AVI, Matroska, 3GP, mpeg-1, mpeg-2 video plus ogg, mp3 Shoutcast, Podcast oraz MIDI audio. Wiele ustaień zoomu oraz rotacja umożliwiają dostosowanie obrazu do rozmiarów ekranu.

LCG Jukebox 2.17

Najważniejsze cechy LCG Jukebox v2.02:
- wysoka jakość dzwięku, w pełni wykorzystuje głośniki 3D (jeśli twoja komórka je ma)
- obsługuje nie tylko MP3 ale też OGG i inne...
- doskonała regulacja głośności - 100 poziomów
- usypiacz, dla tych którzy lubią zasypiać przy muzyce
- equalizer ręczny, jak i już ułożone typy programowe
- można bawić się kolorystyką skórki
- wyświetlanie na pulpicie (tzw. zminimalizowanie)
- obsługa playlist M3U
- język polski

Mobileways Remote s60 Pro v2.81 (new)

Bardzo fajny programik, dzięki któremu możemy podglądać na komputerze to, co aktualnie robimy na telefonie. Co więcej, możemy obraz ten nagrać w postaci filmu. Powyższy film jest wykonany przeze mnie tym właśnie programem na mojej N95.
Program łączy się z komputerem za pomocą usb lub bluetooth. Rejestruje się go dowolnym kodem.
Aplikacja wymaga podpisania.

Nokia Internet Radio

Świetny program do słuchania radia Internetowego. Można słuchać stacji z wbudowanej bazy lub dodawać własne. Wymaga połączenia wifi, 3g lub gprs.

PanoMan 3.0.457

Program do robienia zdjęć panoramicznych. Wystarczy go uruchomić, obrócić się, a aplikacja zrobi wszystko za nas.

Pic2Theme 1.0.91

Jeden z ciekawszych programów na telefony z Symbianem ostatnich miesięcy. Umożliwia stworzenie tematu (a zatem ustawienie dowolnego zdjęcia na całym ekranie). Wystarczy wybrać zdjęcie, wcisnąć OK i temat gotowy. Nie posiada dodatkowych opcji.
Crack należy podpisać. Po zainstalowaniu programu i cracka, uruchamiamy aplikację, wybieramy ACTIVATE i wpisujemy kod 12345.

PowerMovie.v1.1.57

Znana firma MobiFactor wydała program, który ma pretendować do miana najlepszego odtwarzacza filmów na smartphony. Obsługuje pliki avi, 3gp i inne.
Program działa już z Symbianem w wersji z FP1.

ShazamID

Program, dzięki któremu możemy dowiedzieć się jaki jest tytuł oraz wykonawca słuchanej przez nas piosenki. Aplikacja nagrywa 10-sekundową próbkę i porównuje ją w internecie ze swoją bazą. Bardzo skuteczny.

SmartMovie 3.41

SmartMovie jest najpopularniejszym programem do odtwarzania filmów divx w komórce. Program rozprowadzany jest ze specjalnym konwerterem który umożliwia przystosowanie filmu do ekranu telefonu a zarazem zmniejsza wielkość pliku .avi do kilkudziesięciu megabajtów.

Spmark

Odpowiednik 3dmarka z komputera. Typowy benchmark, wykazuje w punktach podsumowanie możliwości telefonu w grach.

Warelex LLC Mobiola Media Player v2.1

Ostatnio jesteśmy świadkami BUMu wśród otwarzaczy multimedialnych. Kolejny przykład:
Mobiola Media Player jest programem, który (według producenta) oferuje najlepszą jakość odtwarzania plików avi, 3gp, mp3, najmniejsze zużycie baterii.

Zensis Theme DIY 1.2.0

Program podobny w działaniu do Pic2Theme. Posiada jednak o wiele większą liczbę funkcji oraz możliwości ustawień grafiki.

Stronę wykonał Mich@ł.