Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 

PROGRAMY INTERNETOWE

 

emTube 1.0.10

Kapitalna aplikacja, która umożliwia wyszukiwanie i odtwarzanie filmów z serwisu Youtube na telefonie. Obsługuje tryb pełnoekranowy oraz autorotację ekranu w telefonach z FP1 (po zainstalowaniu accelometera).

Fring 3.30. 06

Fring jest darmowym komunikatorem, umożliwiającym porozumiewanie się w sieciach: Skype®;, Google Talk™, ICQ, MSN® Messenger oraz Twitter korzystając z WiFi, 3G lub GPRSu. Ta wersja loguje się do sieci o wiele szybciej od poprzednich.

Gnubox
s60Internet w telefonie przez bluetooth..

HandyWi! 1.20

Program, który ułatwi nam połączenie przez sieć wifi. Wyszukuje hotspoty, powiadamia o znalezionych, w razie potrzeby przełącza do innego, o lepszym zasięgu.

Irc

Niesamowicie przydatna aplikacja. Kontakt ze znajomymi w sieci IRC w każdym miejscu.

JoikuSpot Light 1.21 (new)

Program, dzięki któremu możemy udostępnić połączenie gprs/3g itd innym komputerom/telefonom przez wbudowany w telefon nadajnik wifi.
Screeny z mojego testu. Działa znakomicie :)

MiniServer 0.42

Świetna aplikacja, dzięki której będziemy mogli kopiować pliki do i z komputera na nasz telefon za pomocą wifi. Wystarczy w przeglądarce internetowej telefonu wpisać adres IP z pozycji, która jest podświetlona na screenie. W polu shared directories określamy katalogi (lub całe dyski) które chcemy udostępnić.

MobiTubia v1.76 build 3

Bardzo dobry program do odtwarzania filmów z popularnego serwisu youtube.com za pośrednictwem internetu. Ponadto posiada możliwość odtwarzania plików flv z pamięci telefonu. Alternatywa dla emTube. Oba programy mają swoich zwolenników.

Opera Mobile v8.65 (9730)

Świetna przeglądarka internetowa dla naszych telefonów. W keygenie niektóre antywirusy wykrywają trojana. Nie jest on groźny. Ewntualnie kod aktywujący mogę ja wygenerować po przesłaniu numeru IMEI.

SmartGet 1.6.1

Świetny program, dzięki któremu możemy znacząco przyspieszyć pobieranie plików w naszym telefonie (dzieli je na segmenty). Umożliwia wznawianie przerwanych pobrań.

Symella v1.40

Symella 1.40 aplikacja typu p2p na nasze telefony, prosty programik z wyszukiwarką plików.
Mozemy ściagać mp3 jak również pliki video. Korzysta z sieci Gnutella.

SymSMB 3.50 (new)

Program, na który osobiście czekałem bardzo długo.
Umożliwia przeglądanie plików w komputerze poprzez wifi z telefonu oraz odwrotnie (pliki telefonu na komputerze). Działa niesamowicie stabilnie i szybko. Można mapować dyski sieciowe.
Współpracuje z systemami Windows, Linux, Mac OS, Unix.

Truphone

Czym jest Truphone?
Truphone jest usługą świadczoną przez Zjednoczone Królestwo, umożliwiającą tanie połączenia z telefonu komórkowego wykorzystujące bardziej Internet, niż istniejącą sieć.
Usługa umożliwia telefonom komórkowym wyposażonym w Wi-Fi wykonywanie połączeń w 100% przez Internet za darmo lub po bardzo niskich kosztach, wykonując, gdzie to tylko możliwe, połączenia za pośrednictwem Internetu, a nie zwykle używanej sieci telefonii komórkowej. Połączenia Truphone-to-Truphone są zawsze darmowe. Nie ma miesięcznego abonamentu, opłat początkowych, płatności z góry, czy też ukrytych kosztów - płaci się wyłącznie za wykonane usługi.

Warlex Mobiola Webcam v2.5.8 (new)

Program, który zamienia Twój telefon w kamerę internetową.
Działa przez usb oraz bluetooth.
Współpracuje między innymi z programami: Skype, Yahoo, YouTube, MSN, AOL IM, ICQ.

Stronę wykonał Mich@ł.